۲۱ دلیل اهمیت پستهای مهمان

۲۱ دلیل اهمیت پستهای مهمان

اگر از انتشار مطالب قدیمی ،درج keyword های مختلف، استفاده از backlink ها و در کل از روشهای متداول بهینه سازی و SEO خسته شده اید، اگر مهارت های شما در این زمینه از رده خارج و به روز نیست، در نتیجه با نتایج غمگین کننده ای از آخرین به روزرسانی گوگل برای rank وب سایت خود مواجه شده اید و نیاز دارید که حجم بازدید کنندگان زیادی را به سایتتان سرازیر کنید، بهتر است الگوریتم همیشه در حال تغییر موتورهای جستجو را بوسیله خوانندگان خشنود و انتشار مطالب مفید در سایت، تنظیم کنید. نتیجه آخرین به روز رسانی، گوگل به ما زمان تغییر در SEO سایت را نمایش میدهد.

نوشتن پست های مهمان پلی ارتباطی است بین خوانندگان مطالب و عناصر اصلی و مهم SEO .

21 دلیل اهمیت پست های مهمان - webtarget.ir

۱- پست های مهمان، برند سازی یا branding را افزایش می دهند.

در صورت اداره یک کار یا تجارت به صورت آنلاین اولین نکته که باید به آن توجه کرد افزایش انتقال احساس اعتماد و اطمینان به مشتریان بالقوه است. نوشتن پست های مهمان که حاوی پیشنهاد های خوب و اطلاعاتی مفیدی باشند بهترین روش برای معرفی خود به مشتریان بالقوه و شناساندن کار و تجارت شما به دیگران است.

۲- پست های مهمان محصولات شما را معرفی می کنند.

بهترین شیوه معرفی محصولات، حرکت بین مسیر تبلیغات و بازاریابی، با آگاه کردن دیگران است. بعضی از وبلاگ نویسان، علاقمند به انتشار پست های مهمان، جهت شرح مزایای محصولات یا دلیل نیاز این محصولات به دیگران می باشند. تا زمانی که این پست های حالت تبلیغاتی داشته باشند، ارزشمند هستند.

۳- پست های مهمان کمک به کسب هویت آنلاین می نماید

میلیون ها وب سایت و وب مستر به صورت آنلاین در حال فعالیت هستند. اگر تا قبل از خواندن این مطلب، زیاد در عرصه وب فعال نبودید یا در حاشیه فعالیت می کردید، باید بدانید که با پست های مهمان می توانید نام خودتان را در این زمینه مطرح نموده و شروع به کسب هویت و حضور اینترنتی نمائید. برای ارائه پست های مهمان باید با تسلط کافی روی موضوعات مختلف و هوشمندانه به انجام فعالیت های مجازی مفید و ارزشمند بپردازید.

۴- پست های مهمان ترافیک بازدید سایت را، هدایت می کنند.

با نوشتن پست های مهمان در وبلاگ های دیگران ضمن بالا بردن ترافیک بازدید آن وب سایت ها به معرفی فعالیت های خودتان بپردازید. خوانندگان همیشگی ، مطلب شما را صرفا برای مطالعه انتخاب نمی کنند. بلکه آنها می خواهند بدانند که این مطلب را چه کسی و با چه طرز فکر و تجربه ای نوشته است. در نتیجه سری به وب سایت شما می زنند و با بررسی مطالب و نوشته های شما در سایت با شما و فعالیت هایتان بیشتر آشنا می شوند.

21 دلیل اهمیت پست های مهمان - webtarget.ir

۵- پست های مهمان دقیقا می توانند محلی برای جذب تقاضا، در بازار هدف شوند.

وقتی که تبلیغات دقیقا به نتایج جستجو ارتباط دارند، پست های مهمان می توانند تبدیل به محلی برای دریافت تقاضای بازار هدف باشند. حتی می توانید برای یافتن حرفه ای ها در زمینه های کاری مختلف با انتشار یک پست مهمان در یکی از وبلاگ های معروف،به راحتی آنها را پیدا کنید.

۶- پست های مهمان تاثیر مثبت برای معرفی شرکت و فعالیت های شما دارد.

مشتریان در مورد نقاط مثبت و منفی و نحوه ارائه خدمات یک شرکت در محیط های مجازی صحبت های زیادی می کنند . در صورتی که می خواهید فرای تصورات عموم مردم قرار بگیرید، می توانید با استفاده از یک پست مهمان یا مجموعه ای پست های مهمان این فرصت عالی را برای بیان یک صدای رسا و انتقال بیانیه یا انتقاد خود در شیوه ای کاملا طبیعی و رسمی، ایجاد کنید.

۷- پست های مهمان می توانند برای شبکه های اجتماعی مهم باشند.

شما برای تبلیغ و توسعه تجارت و شغل خود قصد استفاده از شبکه های اجتماعی را دارید. خوب دقیقا چه برنامه ریزی برای این کار دارید؟ از چه شبکه هایی می خواهید استفاده کنید؟ شما نیاز به شیوه ای برای معرفی فعالیت خود دارید لذا انتشار یک مطلب مهمان از یک وبلاگ مشهور در یک شبکه اجتماعی می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

21 دلیل اهمیت پست های مهمان - webtarget.ir

۸- پست های مهمان باعث ایجاد اعتبار در صنعت و خدمات می شود.

برای اینکه در صنعتی که در آن فعالیت می کنید، شناخته و معروف شوید لازم است در مورد آن مطالب بیشتری جهت آگاهی دیگران ارائه کنید. در بیرون از سایت کلاهبرداران بسیاری وجود دارند و بعضی از خوانندگان هم به برخی مطالب منتشر شده اطمینان نمی کنند پس با استفاده از پست های مهمان می توانید حرفه خود را به صورت شفاف و آبرومند معرفی کرده و اسم خود را در زیر پست درج نمائید تا به سرعت در این زمینه نام آشنا شوید.

۹- پست های مهمان می تواند توسط دیگران نوشته شود.

اگر شما بر اساس دلایل ذکر شده به انتشار یک پست مهمان فکر می کنید و دوست دارید که این کار را امتحان کنید اما نمی توانید خوب بنویسید، نگران نباشید. پست های مهمان کافی است حاوی نام شما باشد. پس از یک وبلاگ نویس پنهان بخواهید مطالب را نوشته سپس به اسم خود در سایت منتشر نمائید. در نتیجه شما بدون هیچ گونه ترس، استرس و نوشتن پست های طولانی، از اعتبار و نتیجه آن برخوردار خواهید شد

۱۰- پست های مهمان می تواند به صورت متقابل باشند.

در صورتی که یک وبلاگ دارید می توانید در ازای مطالب و پست های مهمان که در وب سایت شما منتشر می شود، پست هایی در وبلاگ های دیگر منتشر کنید در این صورت هر دو وبلاگ دارای مطالب و محتوای جدید خواهند شد .

۱۱- انتشار پست های مهمان به صورت دائمی و پیوسته، در ایجاد شبکه ارتباطی بسیار موثر است.

برای ایجادارتباط با وبلاگ نویسان می توانید فعالیت خود را در سایت بالاتر ببرید و در ثبت نظرات برای مطالب فعال تر باشید. هر چه بیشتر در سایت ها فعالیت کنید ارتباطات بیشتری بدست می آورید . این یک ارتباط شبکه ای است یعنی شما روی اولین وبلاگ، پستی را منتشر می کنید. با اولین انتشار شما دارای اعتبار بین وبلاگ نویسان شده و وارد شبکه ارتباطی بین آنها خواهید شد.

21 دلیل اهمیت پست های مهمان - webtarget.ir

۱۲- پست های مهمان، به تولید لینک هایی مناسب SEO ،کمک می کند.

بهینه سازی موتور های جستجو مسئله ای است که باید همیشه در ذهن باشد حتی اگر در این مورد فعالیتی نمی کنید. دلایل زیادی مبنی بر مفید بودن پست های مهمان وجود دارد که یکی از این دلایل برای SEO سایت بسیار ارزشمند است. لینک هایی که به وب سایت شما منتهی می شوند در الگوریم موتور های جستجو تاثیر زیادی دارند.

۱۳- پست های مهمان به صورت طبیعی نمایانگر قابلیت ها و توانایی های فردی هستند.

بسیار دشوار است با وجود رقابت های زیادی که در این حوزه وجود دارد راهی هوشمندانه برای فروش محصولات یا دریافت پیشنهادات کاری پیدا کنید. اما پست های مهمان راهی است برای ترویج و تبلیغ کار و تجارت شما بدون اجبار برای انجام تلاش ها و تبلیغات پر هزینه .

۱۴- پست های مهمان برای خوانندگان ارزش قائلند

خوانندگان همیشه دنبال یک مطلب باارزش می گردند. آنها برای نویسندگانی که نکته یا مطلبی مفید به آنها می آموزنند، احترام قائلند. پست های مهمان این فرصت را به شما میدهند تا دانسته های خود را به راحتی بدون توقع در ازای چیزی، در اختیار دیگران بگذارید.

۱۵- پست های مهمان در وبلاگ های بزرگ، مشهور می شوند

اگر شما می خواهید کیفیت و ترافیک بازید سایت تان بالاتر رود تنها راه ممکن پست های مهمان در وبلاگ های موجود در محیط وب می باشد . وبلاگ های قدرتمند و بزرگ پست های مهمانی را که با دقت و با کیفیت عالی نوشته شده است را می پذیرند و منتشر می کنند. با ارائه این پست های خوب و با کیفیت، می توانید ارزش مطلب پیشنهادی خود را به خوانندگان نشان دهید. تاثیر ارائه یک مطلب با کیفیت و مطلوب علاوه بر خوانندگان آن، بر روی خود نویسنده هم منعکس خواهد شد.

۱۶- پست های مهمان سود و منفعت مالی و غیر مالی شما را افزایش می دهد.

در صورتی که، نویسندگان پست های مهمان، لینک وب سایت خود را در پائین یا درون مطالب قرار دهند، علاوه بر معرفی محصول و خدمات خود باعث سرازیر شدن ترافیک بازدید به سایت شده و این عمل می تواند منجر به خرید یا سفارش کار یا خدماتی، به آنها شود، که این موضوع منفعت مالی و غیرمالی شما را تامین خواهد کرد.

21 دلیل اهمیت پست های مهمان - webtarget.ir

۱۷- پست های مهمان باعث یافتن منابع جدید ی جهت بالا بردن ترافیک و بازدید سایت می شود.

ترافیک یا بازدید سایت همیشه از یک منبع مشخص نیست . نوشتن پست های مهمان به شما امکان یافتن ترافیک های مختلف از منابع مختلف و افراد متفاوت را میدهد. به طور مثال فروش محصولاتی به کودکان به معنی نوشتن پست هایی برای بالا بردن اطلاعات مادران است . پست های مهمان به راحتی و زیبایی به ایجاد این ارتباط کمک می کند.

۱۸- پست های مهمان به کشف علایق شما کمک می کنند.

اگر فقط برای گذاران زندگی کد نویسی می کنید در صورتی که علاقه مند به پرورش اسب یا مطالعه در مورد پنل های خورشیدی هستید، نوشتن پستهای مهمان این فرصت را به شما می دهند که در مورد سرگرمی های خود فعالیتی بدون نیاز به انجام یک کار تمام وقت یا راه اندازی یک وب سایت با موضوع مرتبط، انجام دهید. در صورتی که یک وب سایت برای نوشتن موضوعات مورد علاقه خود دارید، از طریق پست های مهمان می توانید به سرازیر شدن ترافیک بازدید به سایتتان کمک کرده که این خود باعث پیشرفت و بدست آوردن اطلاعات جامع تری در این زمینه خواهد بود.

21 دلیل اهمیت پست های مهمان - webtarget.ir

۱۹- پست های مهمان باعث شفافیت اهداف در کار و تجارت شما می شود.

نوشتن مطالب در یک مجله یا روزنامه مسیر عقاید شما را در مورد مسائل زندگی روشن می کند و نوشتن پست های مهمان در وبلاگ ها، در شفاف سازی مسیر حرکت کار و تجارت شما اثر ویژه ای دارد. هنگامی که با یک برنامه بازاریابی دست و پنجه نرم می کنید ، نوشتن افکار به صورت بخشی از پست های مهمان می تواند باعث شفافیت بیشتری در تعیین مسیر حرکت شما باشد.

۲۰- پست های مهمان می توانند تبدیل به سرگرمی و تفریح شوند.

لازم نیست سنگینی بار نوشتن پست های هر روز را در وبلاگ به دوش بکشید، نوشتن پست های مهمان برای دیگر وبلاگ ها می تواند یک تغییر در کارهای روزمره شما باشد. در حقیقت اگر از به اشتراک گذاری ایده ها و افکار با دیگران لذت می برید، پست های مهمان می تواند، برای خودتان و دیگران به سرگرمی خوبی تبدیل شوند مخصوصا وقتی که به صورت مداوم و پیوسته انجام دهید و طرفداران یا follower های مختلفی هم داشته باشید.

۲۱- نوشتن پست های مهمان، مهارت شما در نوشتن زیاد می کند.

در آخر، پست های مهمان دلیل خوبی برای تقویت مهارت نویسندگی هستند. نوشتن جملات، به صورت ویژه و استفاده از عبارت های زیرکانه را در پست های مهمان تجربه کنید. هر چه بیشتر بنویسید، سریع تر به نتیجه می رسید و از جملات بهتری استفاده می کنید.

نتیجه گیری

نوشتن پست های مهمان به دلایل زیادی محبوبیت دارد. در صورتی که می خواهید یک وبلاگ نویس خوب باشید باید زمان و انرژی خود را سرمایه گذاری کنید ایجاد یک پست کامل و مفید قطعا یک کار پیچیده و زمان بر است و نباید برای نوشتن در موضوعات مختلف، خجالت بکشید زیرا این کار یک فرصت ارزشمند برای بیان خود در دنیای مجازی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *