گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی

گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی

گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی

گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی
گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی

امروز دوران تنوع محصولات می باشد .هزینه بازار یابی بیشتر از هزینه تولید می باشد.همانطور که بازاریابی اینترنتی ارتقای فروش محصولات و خدمات را به سطح بالاتر داشته میتواند گرد و خاک به پا کند.بدون بازاریابی کالای خوب وجود خارجی برای شما نخواهد داشت مشتریان و مصرف کنندگان نیز وقت کافی برای جستجوی کالا و یا خدمات ارائه شده توسط وب سایت های مختلف را ندارند با سایت ایده پردازان همراه باشید تا چند گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی  بهتر را باهم مرور کنیم.امروز وب سایت تبدیل به یک ابزار مهم به جهت بازاریابی اینترنتی شده است.

 

درک نیاز مشتری:

درک آنچه مشتریان شما در اینترنت به دنبال آن هستند،راه حل موثر برای بازاریابی اینترنت وب سایت می باشد.از وب سایت های که موضوع آنها نیز مشترک می باشد.معمولا مشتریان تمایل به حضور در وب سایتی را دارند .به طور مثال اگر مشتری به دنبال وب سایتی است که مطالب آن در مورد طب جایگزینی می باشد ،آن وب سایت باید دقیقا برروی داروهای جایگزین مختلف تمرکز نموده و نباید مطالب در همه موارد تعمیم داده شود.

 

طراحی وب سایت و مناسب محتوای مرتبط:

یک طراح وب سایت مناسب قادر بهجلب نگاه افراد و توجه آنها میباشد،طراحی وب سایت شما نه تنها باید دارای گرافیک زیبا باشد بلکه حرکت در صفحات آن نیز باید به راحتی انجام پذیر  تعداد زیاد فلش که همزمتن در حال چشمک زدن هستند و یا استفاده از رنگهای بسیار روشن در تمامی صفحات بعلاوه pop upها برای یک وب سایت نگران کننده می باشد.

هنگامی که بخش طراحی وب سایت شما انجام می شود، به بخش مهمتری به نام محتوا می رسیم. مطالب وب سایت شما همیشه باید واضح و شفاف باشد. همچنین این اطلاعات باید دقیق بوده و سریع الانتقال باشد( عاری از گزافه گویی) همچنین محتوای وب سایت باید منطقی، روان و گویا باشد.به خاطر داشته باشید نوع زبان مخاطب خود را نیز هنگام طراحی وب سایت در نظر بگیرید. کیفیت مطالب و محتوای وب سایت شما منعکس کنندهء نگرش حرفه ای شما می باشد

گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی
گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی

طراحی وب سایت کاربر پسند:

هنگامی که افراد در وب سایت شما بتوانند اطلاعات مهم مانند انواع محصولات و خدمات دسترسی به تصاویر و همچنین قابلیت دسترسی به لیست قیمت های محصولات و خدمات را داشته باشند.طراحی وب سایت باید به گونه ای باش که روندسفارش آنلاین و خرید کالا خدمات در آن کاملا آسان باشد.

اطلاعات لازم مانند شماره های تماس دفتر اصلی و یا نمایندگان فروش شرکت شما و نیز امکان دسترسی به رزومه کاری و خدمات پس از فروش برای بازدیدکنندگان وب سایت شما باید فراهم باشد. همانطور که انتخاب مشتری و تمایلات آنها همیشه مشخص و متفاوت می باشد و تمامی آنها مسلماً نمی تواند در وب سایت جا داده شود؛ ارائه وایجاد تماس مستقیم در طراحی وب سایت یا بخش خدمات مشتریان به منظور پاسخ به نیازهای آنها ضروری می باشد. در صورتی که از ایمیل برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می نمایید، باید حتماً پاسخ آنها را به سرعت بدهید.

 

شیپور خود را به صدا در بیاورید:

هنگامی که شما طراحی وب سایت خود را انجام دادید، حالا زمان این است که به پشت بام بروید و به همه مردم بگویید که شما هم هستید! فکر می کنید مورد استفادهء زیبایی در طراحی وب سایت و گرافیک مناسب در طراحی وب سایت برای وب سایتی که تعداد افراد کمی از وجود آن باخبر هستند و یا به سختی قادر به جلب توجه افراد می باشد چیست؟

طراحی وب سایت هم مانند فواید دیگر رسانه های تبلیغی ،سمینارها،مقالات ،تلوزیون ،روزنامه ها وغیره برای گسترش جذب مشتری و دسترسی به هر گونه مصرف کننده می باشد.ازاریابی اینترنتی وب سایت خود از تبلیغات رسانه های اینترنتی استفاده نمایید. یک کمپین خوب برای جذب ترافیک اولیه وب سایت و ارتقای آن به جهت بازاریابی اینترنتی بهتر، بسیار ضروری می باشد.

 

حمایت از فعالیت های وب سایت خود:

نوع خدمات و محصولاتی که در شما در وب سایت خود ارائه می نمایید و همچین فعالیت های وب سایت شما باید توسط تیم کار آمدی بررسی شود .زیرا مشتری شما باید احساس کند بابت زمانی که صرف کرده به پولی که پرداخته است خدمات و یا محصول با کیفیتی دریافت می نماید.

با این کار به شهرت کسب وکار خود کمک کرده و برای خود نام تجاری ایجاد می نمایید.بازاریابی اینترنت وب سایت تنها در صورتی موثر خواهد بود کلاکم آخر به کار به روز رسانی وب سایت خود ادامه داده و با هر گونه تحولات جدید و انجام فعالیت های مستمر از وب سایت خود حمایت نمایید.

گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی
گام مهم طراحی وب سایت وبازار یابی

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *